Sprawdź, co mogę Ci zaoferować

Zalety sprzedaży domu i mieszkania z agentem

Należy mieć świadomość, że jako profesjonalny pośrednik mam dużą znajomość lokalnego rynku nieruchomości. Ponadto to odpowiadam za przygotowanie całej dokumentacji sprzedażowej, w tym tej związanej ze stanem prawnym oraz technicznym danego budynku czy też mieszkania. Pamiętaj, że agent zajmuje się również wyceną lokalu, który ma zostać spieniężony, oraz negocjacjami warunków przeprowadzanej transakcji.

Dużym plusem współpracy z agencją ReJoN w zakresie obrotu nieruchomością jest również przygotowanie sprzedawanego domu itp. w taki sposób, aby zachęcająco prezentował się on przed ewentualnymi nabywcami. Jest to szeroko rozumiany marketing. Dlatego też w zakresie moich obowiązków, jako agenta znajdują się działania związane ze stworzeniem atrakcyjnej aranżacji wnętrz czy organizacja sesji zdjęciowej. Dodatkowo będąc pośrednikiem na bieżąco monitoruje wystawioną ofertę m.in. na portalach internetowych. To oznacza, że cały proces kontrolowany jest na wielu poziomach. Dzięki temu właściciel lokalu zyskuje spokój ducha i sporo wolnego czasu!

Agencja nieruchomości ReJoN to miejsce, które za Ciebie przygotuje kompletną strategię sprzedażową. Należy mieć świadomość, że wszystkie działania wykonywane przez agenta są bardzo czasochłonne i wymagają znajomości tworzenia umów zgodnie z obowiązującym w kraju prawem. Z tego powodu świadczę usługi, które są rozwiązaniem niezwykle korzystnym, zwłaszcza w przypadku osób bez doświadczenia i wiedzy! Dodatkowo w momencie finalizacji transakcji, jako pośrednik przygotowuje m.in. protokół przekazania lokalu, co jest bardzo wygodne dla właścicieli obiektu.

Poznaj moje usługi

Sprzedaż/Zakup nieruchomości na rynku pierwotnym oraz wtórnym

Kompleksowa usługa z weryfikacją dokumentacji, rynku, stopnia ryzyka inwestowania lub zarobku przy sprzedaży/zakupie nieruchomości, a także obsługa posprzedażowa i doradztwo. Wdrążenie nowoczesnych technik marketingu oraz negocjacji do transakcji.
Zobacz więcej

Finansowanie nieruchomości

Dzięki współpracy z najlepszymi doradcami finansowymi, mają Państwo możliwość skorzystać bezpłatnie z pomocy doradcy podczas kredytowania nieruchomości. Odpowiedni dobór oferty z pośród wszystkich banków, do możliwości finansowych

Spacery wirtualne

Dzięki opcji spaceru wirtualnego, klient kupujący może z każdego miejsca na świecie przenieść się do wnętrza, które chce zobaczyć, a przy tym nieźle się bawić.

Filmy promocyjne kręcone kamerą i dronem

Wyjątkowe filmy tworzone z połączeniem spacerów wirtualnych, idealnie wyróżnią i zaprezentują Twoją nieruchomość w mediach społecznościowych.

Organizacja dni otwartych z poczęstunkiem

Wychodząc na przeciw dla potencjalnych kupców, Twój klient kupujący zastanie u Ciebie niezwykle przyjazną i bezstresową atmosferę, a dodatkowo zostanie profesjonalnie obsłużony w towarzystwie niestandardowego poczęstunku. Staram się, aby wszystko w Twoim domu było wyjątkowe.
Zobacz więcej

Rzuty nieruchomości 2D i 3D

Rzuty 2D i 3D odzwierciedlają niezwykle precyzyjnie nieruchomość, którą sprzedaję. Dzięki temu trafiamy do zdecydowanych klientów i minimalizujemy spotkania z poszukującmi nie do końca zainteresowanymi kupcami.
Zobacz więcej

Home staging

Wszystkie wyżej wymienione usługi marketingowe dopełnia właśnie Home staging. Przygotowanie i dekoracja nieruchomości do sprzedaży przynosi spektakularne efekty.
zobacz więcej

Jesteś zainteresowany moimi usługami?