Poznaj opinie moich Klientów
Krystian Kowalski
Krystian Kowalski
2022-04-04
Polecam z czystym sumieniem. Profesjonalne podejście do klienta na każdym etapie zakupu nieruchomości.
Danuta Tomanek
Danuta Tomanek
2022-03-04
Wspaniały pośrednik. Nie spotkałam jeszcze tak zaangażowanej oraz profesjonalnej osoby. Nieszablonowe podejście do tematu, doskonałe wyczucie oraz atmosfera wzajemnego zaufania. Polecam!
Magdalena Klich
Magdalena Klich
2022-02-11
Obsługa na 6 gwiazdek. Współpraca z Panią Joanna to była czysta przyjemność. Fachowe i profesjonalne podejście do klienta. Wszystko załatwiane zgodnie z ustaleniami i terminowo. Stały kontakt telefoniczny z Panią Joanna w razie jakichkolwiek wątpliwości. Indywidualne podejście do klienta i bezstresowe przeprowadzenie oraz stałe wsparcie podczas całego procesu zakupu mieszkania. Bardzo serdecznie polecam!
Paweł Młynarczyk
Paweł Młynarczyk
2022-02-10
Serdecznie polecam. Rzetelna obsługa, super kontakt i profesjonalne załatwienie sprawy. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Dawid Dzikowski
Dawid Dzikowski
2022-02-09
Jako osoba która wynajmuje mieszkanie mogę śmiało polecić Panią Joannę! Bezproblemowy kontakt, pełen profesionalizm tak jak oczekiwano z mojej strony. Zawsze odpowie na każde pytanie w skrócie nie ma lipy. Serdecznie polecam i pozdrawiam !
Sara
Sara
2022-01-04
Profesjonalnie, szybko i bezproblemowo. Pani Joanna zna odpowiedź na każde pytanie, jest perfekcyjnie przygotowana do sprzedaży danej nieruchomości. polecam !
Wojtek C
Wojtek C
2021-12-05
Po dwóch miesiącach intensywnego poszukiwania mieszkania, spotakaniach z wieloma agentami nieruchomosci muszę przyznać, że Pani Joanna zaprezentowała nam najlepsza stronę swojej profesji. O sprzedawanym mieszkaniu wiedziała wszystko (co niestety nie zawsze było oczywistością w przypadku innych agencji), dokładnie, cierpliwie tłumaczyła nam procedury związane z kupnem oraz dbała, abyśmy czuli się bezpiecznie podczas transakcji. Każde spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, a żadne, nawet zadawane przez nas wiele razy, pytanie nie było traktowane jak głupie. Kontakt z Panią Joanna jest znakomity, a współpraca to czysta przyjemność!
Iza Bulik
Iza Bulik
2021-12-01
Miałam okazję kilkakrotnie korzystać z usług Pani Joasi. Pełna pomoc w każdej w sprawie. Otrzymałam odpowiedzi w każdej sprawie i wsparcie zarówno przy sprzedaży, zakupie jak i wynajmie lokali. Szczerze polecam wszystkim. I chętnie skorzystam ponownie.
Magdalena Tlatlik
Magdalena Tlatlik
2021-11-12
Polecam profesjonalną współpracę, dynamiczne działania, kompletne, fachowe przygotowanie od A do Z.
Gregor Ford
Gregor Ford
2021-11-11
Szczerze polecam usługi Pani Joanny, pełen profesjonalizm, miły kontakt, pełna informacja, dziękujemy za przeprowadzenie nas przez procedury 🙂