Poznaj opinie moich Klientów
Łukasz Pillerman
Łukasz Pillerman
2023-04-11
Polecam Panią Joannę z czystym sumieniem. Zaangażowanie na najwyższym poziomie, wsparcie merytoryczne i dyspozycyjność to jej ogromne zalety, natomiast jeśli chodzi o doświadczenie i wiedzę jest bezkonkurencyjna.
Ewelina Anna
Ewelina Anna
2023-03-20
Polecamy współpracę z Panią Joanną. Bardzo dobry kontakt, odpowiadała na wszystkie pytania i wyjaśniała wszystkie niepewności. W przypadku konieczności zdobycia dokumentów od właścicieli natychmiast to robiła. Pomogła nam zorganizować spotkania czy to z rzeczoznawcą czy to z notariuszem. Chcielibyśmy częściej spotykać takich profesjonalistów.
Krzysztof Ruzik
Krzysztof Ruzik
2023-03-09
Proces zakupu przeszedł bez komplikacji, kontakt z panią Joanną był zawsze szybki i bezproblemowy.
Karolina Stk
Karolina Stk
2023-02-14
Pani Joanna jest profesjonalistką w swoim fachu, była dostępna i cierpliwie wyjaśniała istotne dla nas kwestie, co zaowocowało udaną transakcją. Dziękujemy!
Iwona Szelag
Iwona Szelag
2023-02-01
Szybka sprzedaż i profesjonalna obsługa klienta sprzedającego. Pani Joanna troszczy się o każdy szczegół i "zdejmuje" ze sprzedającego wszystkie formalności i zmartwienia 😉👌. Film o mieszkaniu, zdjęcia i dni otwarte to prawdziwy zachwyt! Zdecydowanie warto sprzedawać z tym biurem nieruchomości!
Waldek
Waldek
2022-12-14
Jesteśmy mega zadowoleni z usług Pani Joanny. Pełen profesjonalizm.
Marzena Filipczak
Marzena Filipczak
2022-12-03
Jestem bardzo zadowolona, że skorzystałam z usług Pani Joanny właścicielki Rejon Nieruchomości. Mieszkanie szybko się sprzedało. Pani Joanna to pełny profesjonalizm, służy pomącą w każdej chwili, jest z klientem w stałym kontakcie. Polecam z czystym sumieniem
Katarzyna Sikora-Lipczyk
Katarzyna Sikora-Lipczyk
2022-11-28
Polecam współpracę. Pani Joanna posiada szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu obrotu nieruchomościami.
Mania Ka
Mania Ka
2022-11-25
Z całego serca polecam współpracę z panią Joanną. Przez cały proces sprzedaży mieszkania miałam poczucie ciągłego wsparcia, ogromnej wiedzy i profesjonalizmu. Każde pytanie, każda wątpliwość były rozwiązywane szybko i bez stresu. Miałam wrażenie, że pani Joanna jest tylko dla mnie. Mieszkanie zostało sprzedane błyskawicznie. Jeszcze raz dziękuję.