Poznaj opinie moich Klientów
Katarzyna Gawrońska
Katarzyna Gawrońska
2024-07-04
Pani Asia to osoba pełna profesjonalizmu ale także empatii. Na każdym etapie kupna nieruchomości pełne wsparcie. Kupno nieruchomości było dla mnie bardzo stresujące, ale dzięki podejściu Pani Asi wszystko stało się łatwiejsze. Jeżeli od nowa miałabym przechodzić przez to samo to tylko z Panią. Bardzo dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam gorąco!
Aga Ryś
Aga Ryś
2024-07-04
Polecam! Pani Joanna oprócz tego, że jest wspaniałą, pełną empatii oraz cierpliwości osobą jest również niesamowicie rzetelnym i profesjonalnym agentem. Kupno nieruchomości było dla mnie bardzo stresujące, jednak na każdym etapie mogłam liczyć na fachowa pomoc oraz wsparcie. Polecam każdemu kto chce kupić/ sprzedać nieruchomość - nie znajdziecie lepszego agenta!
AdrianWr
AdrianWr
2024-07-02
Jak sprzedawać lub kupować nieruchomości to tylko z Panią Joanną... Niezwykle profesjonalna, sympatyczna, a przede wszystkim z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wszystko załatwi i rozplanuje od początku do końca. Serdecznie polecam :)
Małgorzata Dymnicka
Małgorzata Dymnicka
2024-05-21
Pani Joanna to niezwykle profesjonalna i zaangażowana agentka nieruchomości. Jej wiedza o rynku oraz umiejętność dostosowania oferty do potrzeb klienta są imponujące. Dzięki jej wsparciu proces sprzedaży nieruchomości był bezproblemowy. Serdecznie polecam współpracę z Panią Joanną!
maciej
maciej
2024-03-29
Miła i profesjonalna obsługa. Sprzedaż mieszkania była sprawna, szybka i zgodna z naszymi oczekiwaniami. Polecam.
Ewa Malinowska
Ewa Malinowska
2023-12-13
Pani Asia bardzo pomocna profesjonalna i empatyczna,pomaga we wszystkim od a do z ,jest pomocna nawet w przypadkach beznadziejnych znajdzie rozwiązanie ,z całego serducha polecam
Pawel biszop
Pawel biszop
2023-11-15
Wszystko Ok transakcja przebiegła bez problemów Polecam
Wacław Tomala
Wacław Tomala
2023-11-09
Pełen profesjonalizm i wsparcie od początku do końca ;) Można spokojnie powierzyć kwestie nieruchomości i zapomnieć o temacie z gwarancją przyszłego sukcesu. Bardzo miła współpraca- polecam!
Natalia Piskorz
Natalia Piskorz
2023-11-04
Z całego serducha polecam współpracę z Panią Joanną. Profesjonalizm 100%. Dzięki Pani Asi kilka lat temu moja mama sprzedała mieszkanie. Teraz ja podjęłam współpracę i w ciągu tygodnia od wystawienia mieszkanie oglądało 3 kupców - wszyscy wyrazili chęć zakupu. Zaangażowanie w pracę i dostępność Pani Asi oraz żywe zainteresowanie potrzebami klienta powinno być wzorem dla innych w branży!